WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Remans
Remans

Remans 14000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Sorununa Kesin Çözüm

TR-304

Remans 14000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Sorununa Kesin Çözüm

215,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Remans 14000 Geciktirici Sprey Erken Boşalma Sorununa Kesin Çözüm

Remans 14000  Geciktirici Sprey

‘’Çok erken boşalıyorum ne yapabilirim?’’, ‘’Erken boşalıyorum ne yapmam lazım?’’ diyorsanız, size tavsiyemiz erken boşalmayı önleyen ve erken boşalma tedavisinde önemli bir yere sahip olan Remans 14000  Geciktirici Sprey olacaktır. Erkek cinsel organındaki duyarlılığı en aza indirgemek ve birleşmeden alınan hazzı arttırmak amacıyla geliştirilmiş son derece kaliteli bir ürün olan Remans  1400 Geciktirici sprey, E vitamini içerek mükemmel etkiye sahip bir geciktirici spreydir. Erken boşalmayı engelleyerek birleşme süresini arttırmaktadır.

Erken boşalmamak için yapılması gereken şey, Remans  14000 Geciktirici Spreyi kullanmaktır. Erken boşalan erkekler için cinsel ilişkiden 5 dakika önce penis ucu ve gövdesine sürmeleri tavsiye edilmekle beraber bu süre, bireylerin vücut yapılarına göre farklılık da gösterebilmektedir. Bütün ürünlerin etki süresinin bireyden bireye farklılaşması sonucu kimi erkeklerde 10 dakika, kimilerindeyse yarım saat sonra etkili olabilmektedir. Bu süreyi kullanan erkeğin belirleyebilmesi gerekir.

Yaklaşık 100 kullanımlık olan bu Alman ürününün satışı eczanelerde yapılmasa da internet üzerinden sipariş edilebilmektedir. Sipariş vermek ve ürünü satın almak isteyenler ürünün kendi internet sitesinden ulaşabilirler.

Bu ürünün, önemli yan etkileri bulunmamakla birlikte, bir hekime danışarak satın alınması tavsiye edilmektedir.

Erken boşalmaya kesin çözüm sunan bu ürünün ortalama satış fiyatı 65 TL gibi uygun bir ücrettedir.

 

Yeni Dooz 15000 60 cc e-vitaminli geciktirici sprey yeni büyük hacimli ambalajında sitemizde beğeninize sunulmuştur. Erken boşalma konusunda sıkıntılı günler yaşayan ve zamanından önce boşalma sorunu yüzünden yeterli cinsel performans gösteremeyen erişkin erkek kullanıcılara özel üretilmiş bir cinsel sağlık ürünüdür.

 

Cinsel eczane ürünleri arasına yeni katılan dooz 15000 60 cc e-vitaminli erken boşalmayı önleyen geciktirici sprey geciktirici etkili bitkiler karışımından oluşmaktadır. Geciktirici sprey zararlımı diye merak edecek olan kullanıcılara verebileceğimiz cevap geciktirici ve erken boşalmayı önleyiciler konusunda yılların tecrübesine sahip olan Remans Enterprises firması orijinal ürünü geciktirici otlar karışımından olduğu için her hangi bir yan etki belirtmemiştir. Geciktirici sprey kullananlar arasında yapılan araştırmalar sonrasında varılan ortak kanı belirli bir süre kullanıldıktan sonra erken boşalma sorunundan kurtulduklarını beyan etmişlerdir.

 

Geciktirici Sprey İşe yarıyor mu? Geciktirici spreylerin doğru kullanıldığı zamanlarda ortalama 30 dakika ile 45 dakika arasında erken boşalmayı engellediği bilinmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Damla Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.